Kam se lze jít vykoupat se psem?Pustí mě s ním do bazénu, když ho v bazénu osprchuji?

Nejlepší odpověď
hanulka11

to jsem ještě neviděla aby se v bazénu koupali psi, zajdi si k řece nebo do rybníka

Další odpovědi
chudst

Urcite ne, do bazenu vas s nim na koupalisti nepusti. (Nejsem si jist se vstupem do arealu, ale take to nepredpokladam.) Takze zbyvaji proste krasy prirody: rybniky, reka, apod. Vyblbnete se tam a nikdo vam za to nebude nadavat.

edit: hehe, no, jako vzdy – viz o par vterin rychlejsi hanulka11 :)

baghira

Pokud je to tvůj bazén, tam si dělej co chceš, ale do veřejného tě se psem nebo jiným zvířetem nikde nepustí.

Zbývají přírodní vody, ale ať nedopadneš takhle:
http://zpravy­.idnes.cz/kri­mi.aspx?c=A110719­_102211_praha-zpravy_ab

arygnoc

pes do bazénu?

jak tohle mohlo někoho napadnout … za chvílí budeme psovi uvolňovat místo v autobuse.

kamila44444

Do bazénu ba tedy pes nemohl protože je tam chlor a je to pro lidi.Zajdi si na štěrk.A nebo někde v USA nějaký ten park pro psy bude.. :)