zjentek

Kam se dnes poděly otázky nejzajímavějšího typu?

Jako kupříkladu ta v odkazu, z dob před pěti lety-

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-jste-dnes-obedvali-jeste-se-tady-dnes-nikdo-neptal-tak-at-mam-inspiraci-na-pristi-vikend

..a nebo-

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/to-uz-tu-dnes-nikdo-neni
;)

Nejlepší odpověď
redy

Náhodou to byla dobrá otázka. Kdo by vymejšlel furt dokola co vařit.
🙂

Další odpovědi
anonym

Tak na to ti odpovím. Takové otázky tu byly velmi časté, ale do doby, než je „někdo“ začal nahlašovat jako porušení kodexu a uživatelé postupem času přestali takové otázky vkládat, protože stejnak zmizly ze skla, a přitom tu je kategorie -jídlo a vaření-. Zkusíme něco vložit, no a uvidí se. 🙂

Kepler

Já teda nevím, proč by to mělo být tak zajímavé. Když přepínám TV stanice, je tam zpravidla reklama, detektivka, nebo něco o vaření. Nejlepší je to, co si sám ukuchtím a ne, že ne!

anonym

Vaše otázka: Přemýšlíte už teď, co dáte v neděli do hrnce?!

byla smazána administrátorem z důvodu: Obtěžující příspěvek / spam (např. vkládání reklam, nesmyslný obsah).
Otázky a odpovědi, které nejsou v souladu s kodexem serveru, nebo neodpovídají zaměření serveru mohou být administrátorem smazány.

Odpovědi.cz

zjentek

;)

anonym

A takových nás byly milióoooony.