Avatar uživatele
bolak

Kam se dá poslat návrh na změny ve fotbalovejch pravidlech, v Gambrinus lize?

Nedřív jedna srandovní věc :) před měsícem jsem chtěl položit jednu otázku, ale vypadl mi internet, tak jsem si ji uložil do TXT na plochu a pak na ni zapomněl a vzpomněl si až dneska, po zavedení nového ofsajdového pravidla :)

Původní otázka zněla:

„Kam se dá poslat návrh na změny ve fotbalovejch pravidlech, v Gambrinus lize? /// Českej fotbal podle mýho postrádá útočnou hru… myslím že by mu prospěla razantní změna pravidel, a chtěl bych to poslat někam, kde se těmahle věcma zabejvaj. Osobně bych navrhoval dávat za remízy 0 bodů, aby se hrálo víc útočně a mikroofsajdy bych v zásadě pouštěl, pokud by ten hráč nestál vyloženě 10 metrů za obráncema.“

a dneska na idnesku, hleď :) > http://fotbal­.idnes.cz/zme­ny-fotbalovych-pravidel-ofsajd-d5w-/fotbal.aspx?c=A130716­_125008_fotbal_pes

Nicméně otázka pořád zůstává, kam se takovýhle věci daj poslat? Si myslim že Peltovi na e-mail už asi ne, co?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gagaga před 3933 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
lukas.zmizik

Já sem si tak ze srandy dal na fb d o přátel Kristýnu Kočí a napsal jí jen tak ze srandy, že bych potřeboval změnit jeden zákon, ale že s tím nebude mět žádnou práci, protože už to mám vymyšlený… a ona mě odpověděla, ať jí to pošlu, že s tím zkusí něco udělat a že to v práci nadhodí… Tož to takhle nějak zkus s Peltou

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

lukas.zmizik: no, jenom aby mě pak ještě nakonec nezavřeli..

před 3933 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Sport