bolak

Kam se dá poslat návrh na změny ve fotbalovejch pravidlech, v Gambrinus lize?

Nedřív jedna srandovní věc :) před měsícem jsem chtěl položit jednu otázku, ale vypadl mi internet, tak jsem si ji uložil do TXT na plochu a pak na ni zapomněl a vzpomněl si až dneska, po zavedení nového ofsajdového pravidla :)

Původní otázka zněla:

„Kam se dá poslat návrh na změny ve fotbalovejch pravidlech, v Gambrinus lize? /// Českej fotbal podle mýho postrádá útočnou hru… myslím že by mu prospěla razantní změna pravidel, a chtěl bych to poslat někam, kde se těmahle věcma zabejvaj. Osobně bych navrhoval dávat za remízy 0 bodů, aby se hrálo víc útočně a mikroofsajdy bych v zásadě pouštěl, pokud by ten hráč nestál vyloženě 10 metrů za obráncema.“

a dneska na idnesku, hleď :) > http://fotbal­.idnes.cz/zme­ny-fotbalovych-pravidel-ofsajd-d5w-/fotbal.aspx?c=A130716­_125008_fotbal_pes

Nicméně otázka pořád zůstává, kam se takovýhle věci daj poslat? Si myslim že Peltovi na e-mail už asi ne, co?

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

Já sem si tak ze srandy dal na fb d o přátel Kristýnu Kočí a napsal jí jen tak ze srandy, že bych potřeboval změnit jeden zákon, ale že s tím nebude mět žádnou práci, protože už to mám vymyšlený… a ona mě odpověděla, ať jí to pošlu, že s tím zkusí něco udělat a že to v práci nadhodí… Tož to takhle nějak zkus s Peltou

bolak

lukas.zmizik: no, jenom aby mě pak ještě nakonec nezavřeli..