slad08

Kam se chystáte na dovolenou v létě?

Já třeba pojedu na Lipno a hlavně doufám, že vyjde počasí, abych si to užil.
Doplňuji:
Casey: přesně tak, prostě pohoda

Nejlepší odpověď
anonym

Ja to mam trochu " prehazene ". Vloni jsem v cervenci byla na 30 dni lodi : Norsko – fjordy k Nordkapu , pak par dni na Spicberkach , pak Gronsko pres tyden , pak Skotsko , Island a zpet do Nemeckeho Bremenhafenu. nahore bylo vsude 0 – 6 stupnu.
Letos jsem trochu " vystavena " . 🙂 Pouze par vyletu do hor hrat si na mladici. :-9
28.12. odjizdim ale na nekolik mesicu pryc. To vam dam vsem ale vcas vedet , aby jste se mohli zacit radovat , ze bude ode me klid. 🙂 hezkou dovolenou vsem. !! -iv-

Další odpovědi
kapka

Loni jsem tu směle tvrdila, že pojedu v srpnu na chatu. Nakonec jsem měla v té době úplně jiný program: Bahenní lázně, vody skoro jako na tom Lipně, plná penze, seznamování s novými lidmi /z blízka i z daleka/, pravé ukázky práce hasičů, vojáků, záchranářů. Vše zdánlivě zdarma, ale po sečtení všech průšvihů nejdražší dovolená v životě.

Letos chci jet zase na chatu…

hanulka11

já už dovču měla, takže léto bude pracovní

dědapetr

Letos toulání v místních lesích okolí Brna,Blanska a Třebíče.

anonym

Já mám chalupu u písku a tedy budu letos na maltě.

Berušinka

Já se nechystám nikam, protože skoro všechny mé finance padnou na řidičák – to bude moje „dovolená“ =D

Deli

V červenci týden Chorvatsko, v srpnu pár dnů na Orlické přehradě.
Jinak budeme užívat zahradu, dětský bazének, zahradní sprchu, okolní lesy…

Na Lipně je krásně, užijte si to tam.

casey

letos to bude dovolena na chate. Ono s 5-ti mesicnim synkem to na zadne velke cestovani neni. Myslim na takove, abychom si to uzili. Takze houbareni, grilovani, plznicka, bude-li pocasi tak bazenek a pohoda. Hlavne nesmi porad prset. Jinak je to jedno.