Avatar uživatele
slad08

Kam se chystáte na dovolenou v létě?

Já třeba pojedu na Lipno a hlavně doufám, že vyjde počasí, abych si to užil.
Doplňuji:
Casey: přesně tak, prostě pohoda

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? dědapetr, anonym před 4651 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ja to mam trochu " prehazene ". Vloni jsem v cervenci byla na 30 dni lodi : Norsko – fjordy k Nordkapu , pak par dni na Spicberkach , pak Gronsko pres tyden , pak Skotsko , Island a zpet do Nemeckeho Bremenhafenu. nahore bylo vsude 0 – 6 stupnu.
Letos jsem trochu " vystavena " . 🙂 Pouze par vyletu do hor hrat si na mladici. :-9
28.12. odjizdim ale na nekolik mesicu pryc. To vam dam vsem ale vcas vedet , aby jste se mohli zacit radovat , ze bude ode me klid. 🙂 hezkou dovolenou vsem. !! -iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kapka

Loni jsem tu směle tvrdila, že pojedu v srpnu na chatu. Nakonec jsem měla v té době úplně jiný program: Bahenní lázně, vody skoro jako na tom Lipně, plná penze, seznamování s novými lidmi /z blízka i z daleka/, pravé ukázky práce hasičů, vojáků, záchranářů. Vše zdánlivě zdarma, ale po sečtení všech průšvihů nejdražší dovolená v životě.

Letos chci jet zase na chatu…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

já už dovču měla, takže léto bude pracovní

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Letos toulání v místních lesích okolí Brna,Blanska a Třebíče.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já mám chalupu u písku a tedy budu letos na maltě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Berušinka

Já se nechystám nikam, protože skoro všechny mé finance padnou na řidičák – to bude moje „dovolená“ =D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

V červenci týden Chorvatsko, v srpnu pár dnů na Orlické přehradě.
Jinak budeme užívat zahradu, dětský bazének, zahradní sprchu, okolní lesy…

Na Lipně je krásně, užijte si to tam.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

letos to bude dovolena na chate. Ono s 5-ti mesicnim synkem to na zadne velke cestovani neni. Myslim na takove, abychom si to uzili. Takze houbareni, grilovani, plznicka, bude-li pocasi tak bazenek a pohoda. Hlavne nesmi porad prset. Jinak je to jedno.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek