tomborova

Kam schovat taháky ve škole ?

Doplňuji:
Jeden machr z naší třídy který sedí u Pc tak si to na něj nalepil :D

Nejlepší odpověď
beer

Ke školníkovi ))

Další odpovědi
Alesh

Vytisknu si to šedivě na vršek papíru a ten papír si dám pod papíry na které píšu písemku. Zblízka to přečteš z dálky to není vidět. Stupeň šedé se musí odladit. Kua, vy mladí, vy nemáte vůbec fištrón. 🙂

Snoopy1500

Taháky je náhodou dobrý psát, protože se to díky nim naučíme. Já osobně si je například dávám pod penál nebo žákovskou knížku. Je super, když před vámi sedí větší spolužák a učitel na vás přes něj nevidí. Jelikož si píšu taháky jenom na matiku tak mi to celkem vychází, protože máme zvlášť sešit na desetiminutovky a pod něj se dá tahák taky dobře schovat. Jinak pokud máte povoleno mít ve třídě na stole lahev s pitím tak to stačí jenom nalepit pod tu pásku co je kolem dokola a na tahák koukat skrz lahev. :DDD

Monyszek

Nikam. Jen se to nauč.
Doplňuji:
a ušetříš čas vypisováním taháků, při kterým by ses to stejně aspoň z části naučila.

Morčata331

NIKAM:)

kmka

zkus na přebal flašky:D třeba rajec:DD