Barbora9

Kam s ročním dítětem do kolektivu?

Zdravím všechny, chtěla bych s malým chodit na nějaký kroužek, kde jsou i jiné děti s maminkami, nechci vyloženě nějaký sport, spíše nějaké zpívání, tancování a takové, máte tip? okolí Prahy 10

Odpovědi
Bob2

Ahojky, mohu doporučit Acentrum, je to tedy Praha 8 na ulici Vítkova. Máme odzkoušeno toto a chválím http://www.acen­trum.eu/program/zvo­necek-deti-0-2-roky-2014-01-07-0915

Broukk

Od roku a půl doporučuji Malého muzikanta 🙂 www.malymuzikant.cz
Hodinou vždy provádí Sluníčko a vždy je nějaké téma, o kterém se zpívá, hrají různé hry, povídání a říkadla, naprosto super pro děti.