Avatar uživatele
Filip Vu

Kam s podvrtnutym kotnikem ?

Situace jednoducha. Stalo se to pri fotbalovem zapase. Bezim, co nejvic nastavim nohu pred sebe, abych zabranil prihravce a mic trefi kotnik … 2 minutova chvilka dolora, rozchodim to a jako vul jeste 15minut hraju.
A jako jeste vetsi vul jsem si musel jit koupit bandaz/obvaz/o­binadlo. Doma jsem to dal do ledu, namazal traumaplant a obvazal obvazem/obina­dlem/bandazi(Moc se v tom nevyznam)
Ale k veci, muzu s tim chodit, citim bolest, ktera po nekolika krocich vyprcha. Fakt je, ze za doktorem s podobnymi vecmi casto nechodim. Chci jenom vedet, jakeho lekare mam navstivit. Stacil by muj pediatr, ktery by mi rekl co dal ? Dik za odpoved. Omlouvam se za pripadne pravopisne chyby delal jsem to na rychlovku.
Doplňuji:
Diky za odpovedi lidi, prave jste mi usetrili problemy, navstivil jsem chrirgii nebo co to bylo … Velice zazivny vylet.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 3414 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
isteron

Najskôr by trebalo na chirurgickú pohotovostnú ambulanciu. Aj to treba zrontgenovať, dať do provizórnej dlahy. Potom vás pošle asi ortopédovi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Pokud je to podvrtnuté, nikdo s tím nic neudělá…
😉
Pokud můžeš chodit a bolest, jak píšeš, po pár krocích zmizí, prostě ´pár dnů´ nohu nezatěžuj.
Jestliže to nepřejde, jsou na tato zranění nejlepší sporťáci, rehabiliťáci a nebo ortopedi – takže svému obvoďákovi (pediatrovi) řekni, ať tě za nějakým dobrým pošle.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hykam

Na chirurgii, jestli to není zlomené. Pak dostanes ortézu a doktor ti řekne abys nohu nechal v klidu, ale doporučuji průběžne rozchodit, když to necháš 2 – 3 dny v klidu noha zatuhne a bude to bolet ještě víc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Or­topedie
Doplňuji:
Rovnou do nemocnice na ambulanci,příjem pacientů.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tezzieboo

Já jsem měla vyvrtlí kotník a jela jsem do nemocnice a dali mi sádru

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Conchus

V prvním kole na ortopedickou ambulanci a posléze k psychiatrovi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek