kam s pískomilama na noc

Dcera dostala svoje vytoužené pískomily.Zajímalo by mně,jestli je dobrý,mít je v pokoji i na noc?Jsou v kleci dva,dělají dosti velký rachot.Má je od vánoc-zvyknou si na noční klid,aby dceru v noci nebudili?A nebo jak je naučit na spaní v noci?

Nejlepší odpověď
samicek333

Jsou to noční tvorové, na noční klid si nezvyknou. Možná kdybyste je na noc dávali do nějaké jiné místnosti.

Další odpovědi
hanulka11

pískomil není tvor který by noc prospal, stejně jako ve dne tak v noci chvílemi spí a pak jsou zase dost aktivní
vybrala bych mu třeba chodbu, kde by nikoho nerušil.