annas

Kam s ním?

Spisovatel Jana Neruda zemřel 22. srpna 1891. Je zakladatelem fejetonu. Ve známém fejetonu řešil jakým způsobem naložit se starým slamníkem.

Máte problémy s ukládáním velkoobjemového nebo nebezpečného odpadu?

Nejlepší odpověď
kvikal

my nebezpečný odpad neskladujeme

Další odpovědi
kapka

Jsou také vyhlášeny dny, přijde např. letáček, kdy bude probíhat přímo sběr nebezpečného odpadu.

Miroslavst

My doma třídíme odpad alespoň na to nejzákladnější. tzn. papír, plasty, bio (do kompostu), sklo a další „bordel“. Já navíc z dílny třídím tkz. nebezpečný odpad (baterie, hadry od oleje, zbytky barev a další) a odvážíme to na sběrný dvůr.

BEAES

Ani ne, jednou za čas je u baráku přistaven kontejner na staré a nepotřebné krámy, tak je tam většinou vyvezeme.

led

pri prechádzkach po sídliskách na Slovensku aj v Čechách vidím jednoduché bezpracné riešenie:
„Vyhodím odpad vedľa stojiska na kontajnery (prirodzene nie nášho), polícia udelí pokutu, firma likvidujúca odpad to možno odvezie, nájamníci zaplatia. A ja mám po probléme, dávam pozor, aby ma nikto pri tejto činnosti nevidel.“
Prirodzene ja tak v skutočnosti nerobím…
Kto neverí, nech si pozrie náklady takéhoto obytného domu.