dj.david1234

Kam s nafouknutou baterkou?

V mobilu se mi nafoukla baterka (ve starém mobilu = nepouživám ho) a do popelnic je mi to b*bý vyhazovat..Je lepší ho dovést někam do specializovaný prodejny nebo stačí například do supermarketu kde mají krabici na staré baterky?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Odevzdejte ho do prodejny s mobily a nebo tam kde baterie prodávají.Stačí i do supermarketu.

elektrikář

Na některých kontejnerech je zásobník na baterie. Da se odevzdat v elektro prodejnách. V větších obchodních domech je také zběrné místo.