bolak

Kam s drahým kolem v cizím městě?

Kam se dá umístit kolo v cizím městě, když si potřebuju na pár hodin něco zařídit? Někdo mi kdysi říkal že to jde za 10 korun na nádraží, to furt funguje? A jde to na každým nádraží? (za nádraží považuju stanici kde se prodávaj lístky)

A pokud by mi to tam nevzali, kde jinde si může kolo odpočinout? Nějaký návrhy? Mě zatím napadlo akorát zamknout si ho před policejní služebnou, tam by si snad zloději netroufli…

Odpovědi
led

skúste sa dohodnúť v niektorej hromadnej garáži, napríklad ako motorku