Yeeeeeee

Kam psát recenze na obchody, které nemají tuto funkci na internetových stránkách a aby si toho lidé všimli?

Odpovědi
Edison

Existuje spooousta serverů s tímto zaměřením. Můžem začít třeba heurekou, seznamem… ale jsou i další i světové.

Kepler

Já jsem teda recenze na Heuréku i jiné e-shopy přestal psát. To si nedovedeš představit, jak ti prodejci prskali, když náhodou recenze nebyla úplně dobrá. Dokonce mi i vyhrožovali. Dřív to tak nebylo, ať jdou do…

anonym

psát recenze eshopu na heureku či obdobné nestranné srovnávače smysl má, protože tam je eshopy nemohou cenzurovat. Každopádně v ČR máme z těch nestranných jen heuréku a zboží.cz od seznamu, ostatní srovnávače jen paběrkují a nemají žádnou návštěvnost.

Arne1

Občas po mne například Google chce, abych napsal recenzi na místo kde jsem právě byl.