Hlada

Kam přejít s pevnou linkou od O2?

O2 ruší veškeré levné tarify volání po pevné lince a nutí všechny zákazníky přejít na jediný za 300 Kč. Protože volání využívám minimálně, jsem nucený přejít ke konkurecni. Koho byste mi mohli doporučit jako náhradu za současný tarif 5hod./100 Kč?

Nejlepší odpověď
Drap

Zkus společnost FAYN . Taky pevnou využívám málo. OD O2 jsem přešel k nim a jsem nad míru spokojen. Žádný paušál, jen co provoláš a ceny jsou dobré. Vše si vyřídí sami.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… ale podle toho co vím,z pevný teď budou jen dva tarify a ten jeden je za 300,– neomezený volání na pevné i mobilní sítě v ČR,takže 5hod vyměnit za neomezený je docela dobrý >>> píšu,co jsem se dočetl …

… existuje taky možnost,zrušit pevnou úplně …

Kepler

Já bych se na pevnou linku a předplacené tarify úplně vykašlal. Taky volám málo a tak jsem přešel na virtuálního operátora, konkrétně StarTel. Tam mám volání za zlomek původní ceny dřívějšího T-mobile a platím jen to, co skutečně provolám – v průměru tak 50 Kč/měs. Žádný problém.

Hlada

Omlouvám se, měl jsem tam chybu. Původní tarif nebyl za 300, ale za 100 Kč.

Mc Merkurion

… v tom případě platí druhá část odpovědi …

Hlada

Já ji ale chci mít, hlavně pro příchozí hovory. Proto hledám konkurenční náhradu.