uznevim8

Kam poslat výpověď z pracovního poměru? Sídlo firmy, anebo personální oddělení v místě výkonu práce?

Zaměstnavatel má sídlo firmy, které je vzdálené 280 km od místa mého výkonu práce. V místě výkonu práce existuje personální oddělení, a uzavírala jsem zde i smlouvu o PP. Nicméně adresa na pracovní smlouvě je sídla firmy. Tak se v tom teď vůbec nevyznám a budu vděčná za každou radu..

Odpovědi
anonym

Stačí na personálním v místě výkonu práce.

Jasmina

Určitě bych směřovala výpověď na adresu zaměstnavatele – tudíž, kdo je uveden na pracovní smlouvě. S ním uzavíráš pracovně-právní vztah. Nemusíš tam jezdit osobně, ale pošly výpověď určitě doporučeně !!