sowa

Kam podat stížnost na rozhodnutí Úřadu práce o výši podpory? Podpora určena ve výši 45%.

Ukončení prac.poměru ze strany zaměstnance dle §56.To znamená,že zaměstnavatel nevyplácel mzdu a nedal výplatní pásky.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Podmínky odvolání máte uvedené přímo na rozhodnutí.
Bohužel ÚP využívá jedné věci, sice zde má k dobru občana to, že nemusí čekat na lhůtu pro odvolání a rozhodnutí nabývá právní moci hned po převzetí, na druhou stranu tím přicházíte o možnost odvolání.
Je to způsobeno prohlášením, které jste podepsala při převzetí rozhodnutí, že se vzdáváte práva odvolání.

Další odpovědi
Hlada

Stížnost můžete podat na Ministerstvo práce a sociálních věcí. Efektivita takového počínání je ale problematická. Lepší je shánět novou práci, než věnovat čas úřadům.

dědapetr

Zadejte do vyhledavače:Úřadu práce město, kam spadáte a tam si vyhledejte co potřebujete i kamse obrátit ve Vašem případě.