Kam odvezli Joea na konci hry Mafia II?

Doplňuji:
Není mi to jasné. Řekněte mi to prosím, kam ho odvezli.

Nejlepší odpověď
Sarrow

To je náhodička :D

Bavil jsem se o tom s Danem Vávrou, původně tam měli být 4 konce, ale z jemu neznámého důvodu zůstal jen jeden, podle všeho „ten nejlepší“, každopádně Dan už na Mafii III pracovat nebude, opustil firmu stejně jako řada dalších pracovníků, tudíž o koncích nesmí mluvit, založil si firmu Warhorse Games, která chystá podle všeho opravdu dobrou hru s husitskou tématikou…

Před časem jsem se domluvil redaktory SCORE a pracovníky 2K, pokud bude vznikat Mafia III, tak při rozhovoru s časopisem poskytnou informace o koncích hry…

Další odpovědi
Zbynas

Spíš bych to viděl na otevřený konec :)

Alesh

Už se na to tu někdo ptal.
Kam asi, dostal kulku, to snad je jasné, ne?

Dados

Slyšel jsem, že v Mafii III Joe ňák přemůže ty, co ho odvezli, zabije je a pude zachránit Vita

England1522

Prodaly ho v nočním klubu.
Doplňuji:
s Blankou Račákouvou z Větřní která se neholí takže je to Blažena