ponovotny

V které zemi je nejlepší otevřít si obchod (asi večerku)?

Přemýšlím, že pojedu někam do světa a otevřu si tam obchod (asi večerku). Poradíte mi kterou zemi si mám vybrat?

Nejlepší odpověď
setapouch

Kvůli pracovní době nedoporučuji nic za polárním kruhem.

Další odpovědi
Drap

Nejlépe na Ukrajinu. V oblastech kde se bojuje dovházejí potraviny. Tam se prodá všechno

huxa

Dánsko. Velmi vysoké platy, nízké náklady a hlavně málo nočních podníků, tudíž jestli budeš prodávat levně alkohol, budeš mít narváno.

Agneta

Jedině ve Vietnamu :D A nebo si tam můžeš otevřít stánek na hranicích:D

zjentek

Indie ..tam je večerka v sedm

Dane

Některou na jihu u Středozemního moře. Můžeš si tam pěstovat různé druhy ovoce a zeleniny a každý večer se kochat západem slunce. :)

ponovotny

Drap – Tam budu dovážet kontejnery z ČESKA