Kelt

Kam odevzdat prázdný obal?

Potřeboval jsem vyčistit odpady, koupil jsem si Krtka, vyčistil, zbyla mi ještě nádoba s granulovaným NaOH. To jsem použil taky. Pak jsem nádobu vypláchnul a přečetl si, že to mám odevzdat na recyklaci. A to je kam? Do toho obchodu, kde jsem to koupil? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

Nádoby na NaOH bývají plastové, takže do kontejneru určeného na plasty.

Další odpovědi
mosoj

Kde bydlíš? Každá obec či město má povinnost organizovat sběr tříděného odpadu.