postcd

Kam odchází voda ze sušeného oblečení v bytě?

v koupelně suším oblečení na radiátoru, ta vodní pára jde do stropu a stěn kde zchladne, zkapalní a tak se přidává vlhkost do zdí?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, už jsi si vlastně odpověděl.Pokud nechceš aby se pára usazovala na stěnách, tak měj otevřené okno a pára jde ven.

Další odpovědi
briketka10

a když nebudeš větrat usadí se ti
na těch stěnách po čase plíseň..

anonym

Těžko bude člověk v bytě otevírat okna v koupelně jelikož tam žádné nejsou a ještě k tomu v zimě :D to by nebyl dobrý nápad :) Doporučuji si koupit odvlhčovač vzduchu proti plísním ;)