zjentek

Kam od břehu nejprve zamíří pes, jehož páník utone při jeho venčení?

Odpovědi
marci1

Napadá mě jen to, že zůstane na místě a bude čekat, až se páník „probere“. Asi se od břehu nehne.

zbyndo

Veľmi rád mám filmy o psikoch, vo viacerých scénach psík uteká pre pomoc, naznačuje brechanim a ťahá niekoho dôveryhodného k miestu, kde má jeho pán problém. Teraz najbližšie sa teším na film Psia duša, neviem presne, na akom kanáli boli upútavky

zjentek

Marci, asi máš recht, zní to pravděpodobně. Dnes na soutoku Ostravice a Lučiny vytáhli z vody 62 letou paní. ); Počítám, že někde výše proti proudu sedí na břehu pes… ); );