Avatar uživatele
zjentek

Kam o víkendu za poznáním, či jen tak se pobavit?

V pátek mám v plánu „někam“ si vyrazit. Naplánoval jsem jaksi vnitřní rozpoložení a už teď vím, že se mně nebude chtít do lesa (cítím že duše touží také po jiném poznání než nabízí les, z něj pramenící meditace a vnitřní mír). Prostě mám v plánu podívat se třeba i tam, kde nebudu sám, ale budou tam i jiní z mého druhu, tzn. chci takříkajíc „mezi lidi“. Klidně se nechám tímto „rozladit“, jen abych se zase brzy těšil do lesa a měl tam z přítomnosti co nejhlubší prožitek radosti. Takže v úvahu nyní připadá vše, kde budou turisté anebo návštěvníci (v neposlední řadě i ten nákupák, pokud v něm bude akce/něco, co by stálo poznat). Pasivní sport nemusím, takže přestože v OV aréně hrají Vítkovice nějaký ten „lepší“ mač, strávit pátek pohledem na honbu za kotoučem fakt nemusím (i když pak bych se do lesa těšil o to víc, vím to, vím). Můj problém je, že nemohu na internetu najít nic zvláštního/spe­ciálního, nijakou akci, které bych se šel účastnit. V zoo jsem byl před nedávnem, je to pár dnů. A v OV muzeu není nic, co by mě zaujalo. Ani v Opě. Nemáte tedy tip? Mělo by se jednat o akci/zábavu mezi Beskydami a Jeseníky (OV, OP a přilehlé, kde se taktéž srocují lidé), dál nepojedu, dny jsou krátké. Děkuji.


Ještě někdo, nějaký další rozumný tip?

Kategorie: zábava v ČR(deli), have fun

Zajímavá 0 před 516 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Když se stále o své rodné zemi vyjadřuješ jako prase, tak si trhni nohou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hard work

Nejlepší bude asi kino nebo nákupní centrum, podle toho co popisuješ. Nebo můžeš vzít obojí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Elkon správně, v ČR(deli) když se chci bavit, mohu si tak max trhnout nohou, díky (hard work se ti pod to jen podepsal)!

Avatar uživatele
zjentek

@elkon: Třeba ještě odpoví někdo bez předsudků, čuňáku.

Nový příspěvek