zjentek

Kam o víkendu za poznáním, či jen tak se pobavit?

V pátek mám v plánu „někam“ si vyrazit. Naplánoval jsem jaksi vnitřní rozpoložení a už teď vím, že se mně nebude chtít do lesa (cítím že duše touží také po jiném poznání než nabízí les, z něj pramenící meditace a vnitřní mír). Prostě mám v plánu podívat se třeba i tam, kde nebudu sám, ale budou tam i jiní z mého druhu, tzn. chci takříkajíc „mezi lidi“. Klidně se nechám tímto „rozladit“, jen abych se zase brzy těšil do lesa a měl tam z přítomnosti co nejhlubší prožitek radosti. Takže v úvahu nyní připadá vše, kde budou turisté anebo návštěvníci (v neposlední řadě i ten nákupák, pokud v něm bude akce/něco, co by stálo poznat). Pasivní sport nemusím, takže přestože v OV aréně hrají Vítkovice nějaký ten „lepší“ mač, strávit pátek pohledem na honbu za kotoučem fakt nemusím (i když pak bych se do lesa těšil o to víc, vím to, vím). Můj problém je, že nemohu na internetu najít nic zvláštního/spe­ciálního, nijakou akci, které bych se šel účastnit. V zoo jsem byl před nedávnem, je to pár dnů. A v OV muzeu není nic, co by mě zaujalo. Ani v Opě. Nemáte tedy tip? Mělo by se jednat o akci/zábavu mezi Beskydami a Jeseníky (OV, OP a přilehlé, kde se taktéž srocují lidé), dál nepojedu, dny jsou krátké. Děkuji.

Ještě někdo, nějaký další rozumný tip?

Kategorie: zábava v ČR(deli), have fun

Nejlepší odpověď
elkon

Když se stále o své rodné zemi vyjadřuješ jako prase, tak si trhni nohou.

Další odpovědi
hard work

Nejlepší bude asi kino nebo nákupní centrum, podle toho co popisuješ. Nebo můžeš vzít obojí.

zjentek

Elkon správně, v ČR(deli) když se chci bavit, mohu si tak max trhnout nohou, díky (hard work se ti pod to jen podepsal)!

zjentek

@elkon: Třeba ještě odpoví někdo bez předsudků, čuňáku.