jirka F

Kam nejraději chodíte na jídlo nebo pití z níže uvedené ankety?

Já asi nejraději zalezu do hospody.

Nejlepší odpověď
Drap

f) jiná odpověď(použijte v případě nutnosti)

Podle nálady a podle situace. Takovéto věci nelze zevšeobecňovat

Další odpovědi
Rokio

a) do hospody

Rád chodím do hospody 3. cenové kategorie na nádraží, protože je to tam levné, na výběr je ze tří jídel a setkám se tam s obyčejnými lidmi.

Arne1

e) někam jinam(kam?)

Na návštěvu

Kepler

f) jiná odpověď(použijte v případě nutnosti)

Já na jídlo co by důchodce a poměrně schopný kuchtík nechodím nikam. Výjimku tvoří jen dovolená, nebo pozvání do restaurace v případě vzácnější návštěvy.

quentos

f) jiná odpověď(použijte v případě nutnosti)

Jak kdy.
Když mám chuť na pivo, chodím do pivnice.
Když mám chuť na kávu, chodím do vyhlášené kavárny.
Na jídlo chodím do zdejších vyhlášených restaurací.

„V případě nutnosti“? Sám vidíš, jak moc je otázka obecná na to, aby se dalo odpovědět jinak.

nyjono

e) někam jinam(kam?)

Podle toho, na co mám zrovna chuť.

Gus_Fring

e) někam jinam(kam?)

Domů, do ledničky.

briketka10

f) jiná odpověď(použijte v případě nutnosti)

Vařím si sama, ale pozvání na dobrou baštu neodmítám 😁

Kelt

e) někam jinam(kam?)

Jídlo si koupím v obchodě a třeba ho jím cestou, ve vlaku nebo doma.

elkon

c) do restaurace

Když už, tak do kvalitní osvědčené restaurace na kvalitní jídlo.

sevos

f) jiná odpověď(použijte v případě nutnosti)