Kam napsat svůj názor, pocit, aby se to nepropadlo do bezedné řiti internetových blogů, novin, a jiných pitomých médií ?

V níže popsaných kategoriích volím ty poslední. Nevím proč. Asi proto, že ptát se lidí je zbytečné. Ptáci sice neodpovídají, ale jejich projev je snesitelnější… Ještě je možnost pohlraichovská – vaření a recepty – nicméně, odpovídajíci subkategorie – mediální blb není k dispozici, nu což…

Nejlepší odpověď
anonym

Co nemá chybu – pomuchlat se se stromem.
Ty chápou.

Další odpovědi
dudu

Nějaký pan Chammurapi z Babylonu nechal svůj zákoník vytesat do kamene a tento záznam se zachoval až dodnes. Což ho následovat?

anonym

do knihy

dagry

Aby tvůj názor nezapadl, tak musíš psát co nejvíc a na různé stránky. A v nějakém internetovém servru se uchytí a v řiti neskončí.

anonym

A co bordel? Tam taky hodně namelou.