denisak1993

kam napsat když chci nechat přítele přeložit vykonávat trest blíž k mému bydlišti?

nevim na koho se obrátit když chci nechat přítele přeložit…Ředitelovi kde vykonává trest sme psali ale to je zbytečné,do Prezidentské kanceláře taky a neúspěšně…není v zahraničí je v ČR…chtěla bych poprosit o radu nebo nějakou adresu kam mám napsat…děkuji předem :)

Nejlepší odpověď
sio

Řediteli věznice, kde je, popřípadě i řediteli té, kam ho chcete nechat přeložit. Prezidentská kancelář s tím nemá nic společného. Zkoušejte to dál, argumentujte možností návštěv s kontaktu s rodinou. Vzor žádosti najdete zde: http://www.par­tnervevezeni.cz/clan­ky/vzory-zadosti--ke-stazeni-.html

Další odpovědi
jáára

tím se zabývá probační a mediační služba

Drap

Měla jsi se obracet na včas na přítele ať nedělá lumpárny. Myslím, že asi nemáš žádný dostatečný důvod, aby mu to změnili.

denisak1993

dostatečný důvod mám,máme spolu syna který má 4 měsíce…

sio

Ještě před nedávnem byly argumentem k zamítnutí přeplněné věznice, to už by teď platit nemělo. Zkuste si vyhledat, kam byste to měla nejblíže, popřípadě nejlepší spojení, a zažádejte. Správně by se mělo žádat u ředitele současné věznice, ovšem pokud to zkusíte do té, kde byste ho chtěla mít, taky by to neměl být problém. Důležité je, aby tam byla stejná skupina – profilace (dohled, dozor, ostraha, zvýšená ostraha). Pomoc PMS, jak psal jáára, si pokud možno vyžádejte, zvýší se tím vaše šance na úspěch.
http://www.par­tnervevezeni.cz/clan­ky/abecedni-rejstrik-pojmu/prelozeni--premisteni--x-prerazeni.html