alexandra

Kam napsat administrátorům této stránky?

Chtěla bych se jich zeptat,když už si dali takovou práci a všechno to tady překopali,jestli by mohli umožnit,dát si tady svůj avatar a ne ten jejich kreslený,kde jsme skoro všichni stejní.Nechci mít stejný jako na facebooku a každému to nevyhovuje.To přece nemůže být nic složitého,umožnit tady nahrát svoje foto,nebo nějaký obrázek.Jde to všude jinde,tak proč ne tady? Jaký máte názor a jak jim to dát vědět?
Doplňuji:
Já vím Hanulko,že na Facebooku si můžu dát jakoukoli fotku,ale já právě chci mít tady jinou a ne tu co mám na Facebooku. Navíc na facebooku si ji každý týden měním,a tady ji chci mít pořád stejnou.A hodně lidí ani facebook nemá,tak proč by nemohli mít tady svůj Avatar. I na obyčejné databázi knih,nebo FDB,všude to jde.Tak to teda nechápu,proč je to nenapadne samotné.

Nejlepší odpověď
anonym

info@odpovědi.cz

Další odpovědi
Drap

Moje zkušenost je taková, že administrátoři na dotazy uživatelů zásadně neodpovídají. Zkoušel jsem to již několikrát, dotazovat se na různé věci. Odpověď nepřišla nikdy

hanulka11

přes facebook si můžeš nastavit jakoukoliv svou fotku jinak jim napiš na adresu

e-mail: info@odpovedi.cz

terry

Přece se stačí podívat na kontakt napsat jim mail.

zzzzz

taky chci svůj avatar.