Všeználek1

Kam na výlet v Libereckém kraji?

S mamkou jsme se rozhodli podniknout nějaký hezký výlet v našem okolí. Poradíte mi, co by stálo za návštěvu?

Odpovědi
Schluker

A má jít o turistiku nebo spíš courání po památkách? Za návštevu určitě stojí Sychrov, Trosky, Malá Skála, Ještěd… v libereckém kraji je toho hodně. Na turistiku pak samozřejmě jizerské hory.

jsemjá

Zkus nějakou zoo nebo zámek. Liberec moc neznám.

Nela56

Liberec je krásný, byla jsem tam před pár lety na dovolené a určitě bych doporučila Trosky a spostu dalších hradů a zamků, kterých je zde dostatek, zajet se podívat na Prachovské skály, nebo třeba Ještěd :))
Co mě ale zklamalo, byla zoo, na kterou jsme se těšili díky bilým tygrům, kteří nebyli vidět přes zamlžené sklo..

Justin1

V Liberci jsem byl s manželkou na dovolené před pěti lety. V Liberci jsme navštívili zoo, bazén v centru Babylon, IQ park, v blízkosti Liberce Ještěd.