Nik92

kam na výlet?

nevíte v okolí jíčína nebo hradce kam na výlet? popřípadě nějakýá hrad, kde by se konala i nějaká kulturní akce

Nejlepší odpověď
Alesh

Sobotka – Kost, Humprecht; Český ráj – Prachov, Hrubá Skála, Valdštejn; Maloskalsko – Dlaskův statek; Jičín – Valdická brána, muzeum, lodžie + židovský hřbitov, nově otevřené koupaliště Kníže; Miletín – rodný dům K. J. Erbena + poznávací trasa; Pecka – hrad; Bílá Třemešná – vodní nádrž Les Království … no tohle mě zatím napadlo, třeba ještě chytím múzu. Jinak ten výlet má být pěší (+ auto pochopitelně) nebo snad na kole?

Jana5678

Dobrý den, v okolí Jičína a Hradce bych doporučila návštěvu hradu Kost. Je to nádherné místo, plné historie a často se tam konají různé kulturní akce, které stojí za to. Nedávno jsem si pro naše výlety pořídila nový trekový batoh, a Kost se ukázal jako ideální místo pro jeho vyzkoušení. Určitě se tam budete cítit skvěle a odnesete si domů nádherné zážitky.

Michálek1245

Doporučuji hrad Humprech, Sobotku. A pak Prachovské skály. My jsme si vybrali ten horší okruh a ještě teda, že jsme měli vybavení od https://www.pro­trek.cz/ ale je to fajn. Jen teda ne pro lidi s kočárkem nebo se psem. Je to přeci jenom trochu náročnější. Ale bez nějaké zátěže a s dobrými botami to zvládne i laik jako my. :) Jinak teda super je i hrad Kost a procházka údolím Plakánek. 😉

XenieRo

Holky a kam se chystáte na zimní dovolenou? Po novém roce, třeba takový únor…?

SuzanKa

No, my zkusíme ten Resort Sněžné. I s dětma. Těšíme se moc. Konečně nějaká rodinná dovča po nějakém čase :) Vy se chystáte kam?

Pajka.111

Jojo chystáme a musím říct, že už se opravdu moc těšíme. Konečně nejaké vyžití. Jedeme na Vysočnu. Do toho https://www.resort-snezne.cz/. To ubytko se nám líbí a fakt už se těšíme.

SuzanKa

Pěkný den :) Holky, potřebuju poradit… S rodinou bychom rádi někam v létě vyjeli. Moc se nám s manželem líbí Vysočina, konrétně resort Sněžné. Nebyl tam někdo ubytovaný?

XenieRo

A tak co, koukala ses na ten resort Sněžné? :) Reservovali jste si tam ubytko?

SuzanKa

Jojo, super. Vy jste tam byli? Jojo, vidííím :) My tam chcete na Silvestra. Deti dáme našim a konečně si užijeme odpočinek ve dvou.

XenieRo

My milujeme čechy… Strašně rádi po nich jezdíme :) Teď v létě se chystáme na vysočinu. Byli jsme tam i v zimě a v létě to tam bude zase jiné. Chystáme se do Sněžé https://www.resort-snezne.cz/. Mají tam krásný hotýlek, novou restauraci, prostě paráda :)

Sonka Pop

Jo? Vy jste tam už byli? A dobrý? Líbilo se? Asi jo, když tam zase jedete :) A kdy se tam chystate?

XenieRo

Jj, byli v zimě a právě se na Vysočinu do Resortu Sněžné chytáme ještě i v září. A těšíme se moc, máme to tam moc rádi. To ubyto je parádní a okolí ještě lepší.

Pajka.111

My jsme na Vysočine v resortu Sněžné byli teď v létě a díky bohu jsme si hned bookli i dovolenou na zimu. Jako místo ještě bylo, ale mám takový pocit, že za chvíli už bude plno :) Vy jedete i v zimě?

KarolínaNovo

Zkus se podívat na https://www.info-turistika.cz/ . My když nevíme, kam chceme jet, tak se tam díváme. Je tam spousta tipů, kam se dá vyrazit, tak tě tam určitě taky něco zaujme.

XenieRo

Tak tohle je hodně dobrý tip :) Určitě tam mrknu, i když my už letos vybráno máme :)

Emmkaa

My jsme jely s mamkou a mladší ségrou do Pohádkové říše, je to sice trochu dál, ale určitě to za výlet stojí! http://bit.ly/kul­turni-akce

OLIVER _

Sice Vám asi moc neporadím kam na výlet ale poradím Vám určitě co s sebou na výlet! 😁 Teda já vám s tím moc neporadím, ale poradím Vám, kde jsem si nechal poradit já. Narazil jsem na takový suprový test autochladniček na webu https://www.tes­tino.cz/autochlad­nicky a já tak konečně věděl, jakou autochladničku koupit a neutrácet za nesmysl.