fattum

KAM NA VÝLET ??

Nějaký prima tip na výlet v okolí Benešova ?? Kam přes víkend ?? Třeba i delší trasu.

Nejlepší odpověď
ten který je

Já to dělám tak že podle turistické mapy si vytyčím nějaký cíl,zvolím trasu a poznávám okolí.Nebo můžete navštívit zámek Konopiště.

Další odpovědi
Luss

zrovna jak napadlo zacatkem ledna tolik snehu byli jsme na pesim vylete u Benesova. Nevim jestli vyrazite autem nebo vlakem. Tato trasa neuzavira kruh, takze neni vhodna pro auto. Z vlaku jsme vystoupili v Porici nad Sazavou a podel Konopistskeho potoka (moc krasnym udolim) dosli pres Konopiste do Benesova. Je to cca 12km. Neni to moc, ale tim, ze jsme z toho asi 7km sli po kolena v zavejich, tak jsem toho mela plny brejle :) ale to udoli podel Konop.potoka je opravdu moc pekny – pod tim snehem nadhera.

SuzanKa

Jo, tam to musí být krásný :) My bychom v létě rádi na Vysočinu :) Nevím ještě kam, ale asi resort Sněžné. Nebyl tam někdo? Jak se vám tam líbilo? :)

XenieRo

Ted v létě se tam chystáme. Teď se dívám na jejich web a mají tam akci 6+1 :) Tak myslím, že by to mohlo být fajn :) Jinak info k té slevě mají a webu https://www.resort-snezne.cz/.

SuzanKa

No a byli jste tam teda? Jak se vám tam líbilo? Co ubytko, fajn? A restaurace ok?

XenieRo

My do resortu Sněžné pojedeme na zimní prázdniny v březnu. Těšíme se a držíme si palce, aby bylo už vše v pohodě. Dovolenou už fakt potřebujeme…

Pajka.111

Restaurace j tam nová, hezká a moc dobře tam vaří.

Sonka Pop

Koukala jsem na ten resort Sněžné a vypadá to moc hezky :) Prosím tě, mají tam nějaké vyžití pro děti? :)

XenieRo

Jojo, vypadá :) Nám to nakonec nevyšlo, ale na zimu se do https://www.resort-snezne.cz/ určitě chystáme. Snad budou mít ještě volno. Ale docela by mě zajímly ty slevy na pobyt. Víte o tom něco bližšího?

XenieRo

A tak co… Už máte termín? Kdy tam pojedete? Chystli jste ještě místo, měli volno?

Pajka.111

My jsme si dovolenou v https://www.resort-snezne.cz/ domlouvali docela na poslední chvíli, ale jako musím říct, že jsme místo chytli :) Teď už ji tam máme naštěstí rezervovanou i na zimu, protože to si myslím, že za chvíli už bude problém.

XenieRo

Hele, my tam třeba jedeme v polovině prázdnin, protože v okolí resort Sněžné je nespočet možností k výletování, ale právě tam taky budou animátoři :)

Emmkaa

My se chystáme v létě ke Kamenici nad Lipou, od Benešova je to autem kousek, je tam Pohádková říše, děti se už moc těší :) Koukni i na další tipy v okolí http://pohadkova-rise.cz/tipy-na-vylet/