Ejn

Kam na VŠ,když chci být lékarnice nebo výživová poradkyně? :)

Nevíte,na kterou VŠ,popřípadně i jak se obor přesně jmenuje? :)
Děkuju za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Drap

Farmacii pro povolání lékárníka. Na výživovou poradkyni studovat nutriční dietologii, na to jsou střední nebo vyšší odborné školy.

Další odpovědi
arygnoc

lekárnik je farmaceut, teda študuje na farmaceutickej fakulte tej ktorej vš.

poznámka:
>titul< výživový poradca je tak sprofanovaný, že by som sa mu zďaleka vyhýbal.

anonym

Na farmacii nebo medicínu – kam jinam??