Naty777

Kam na školu?

Ahoj přemýšlím kam na školu. Miluji sport, fotografování a jsem chytrá. Nějaká dobrá střední škola či gymnázium, a vysoká, která by se pro mě hodila?
Doplňuji:
Já neřekla že mám ráda králíčky. Já jsem řekla že jsem měla králíka. A králíky vážně moc nemusím. Rodiče mi ho koupili a velkou radost jsem neměla.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

gymnázium raději ne, když se pak nedostaneš na vejšku tak z gymplem si obtížněji zaměstnatelná, protože gympl nemá žádné odborné předměty jen všeobecně vzdělávací. Je to taková rozšířená základka.

Zkus nějaké lyceum technické, zdravotnické, pedagogické.

To tě připraví též na vejšku, ale zároveň máš i nějaký „náhled“ do oboru a jsi lépe uplatnitelná než z gymplu

Další odpovědi
briketka10

na veterinu, když máš ráda králíčky..
Doplňuji:
omlouvám se spletla jsem si Tě s Nikčou 1994 ..

cincina

Pokud tě sport baví hodně, tak můžeš zkusit nějakou sportovní školu. Existují i obory Fotograf, ale na to bych moc nechodila, protože podle mě to nemá budoucnost. A jak už tady bylo řečeno, tak ani gympl není moc dobrý. Zkus nějaké lyceum :) Myslím si, že určitě něco najdeš:)

vitezove11

Doporučila bych ti policejní školu :)