zjentek

Kam na rande po šedesátiletým soužití?

Kam vzít bábu?

Nejlepší odpověď
annas

O Fanynku určitě nejde, takže „babu“ vezměte do čajovny.

Romantické přítmí, můžete si i lehnout, vychutnat čaj a jeho vůni,
Nebo si můžete objednat vodní dýmku a zakouřit si.

Gastronomický zážitek není sice originální, i když láska prochází žaludkem, ale volila bych procházku, výstavu, divadlo atd. a pak přece něco dobrého na zub.

Další odpovědi
gecco

Do Pelhřimova…
😉
Já vím, že tam krematorium není, ale fakt krásu té hlášky neumenšuje…
___
Ale vážně – po šedesátiletým soužení – pardon – soužití, tedy ve věku, řekněme, 75+, kamkoli, kam to zvládne/te, život je fajn v každém věku…
😉

Slecna 007

Do cukrárny, do parku, do divadla, do lázní, do Kroměříže do Rosária, do Říma, k moři … kamkoliv, ne? Pokud je babka akční, anebo spíš pecivál, to asi po těch letech už víš. Nebo řekni dětem, ať něco pro maminku vymyslí. Obzvláště dcery jsou v tom dobré. Pak se jen připoj, přidej nějaký halíř a tvař se jako autor celého díla.

A hlavně nezapomeň kytku!

marci1

Na romantickou večeři. Ta bude koukat. 🙂

Drap

To už nikam nechoď. Buď rád, že jsi v klidu a ve svém pohodlí. Po šedesáti létech soužití nezbývá než čeat, kdy tato epizoda skončí.

nyjono

Možná víkendové welnes rande s masážemi by taky ocenila.

gecco

Marci – uvařit doma (samozřejmě dobrotu) a servírovat ve spodním prádle (nebo bez??)?
😉

zjentek

;) ve spoďarach!
Marci- no, to bude!