Shizuka

Kam na kvalitní vlastní potisk na mikinu či tričko?

Vím, že když vyhledám na Googlu vlastní potisk, vyjede mi to dost stránek, kde si něco takového můžu vytvořit…ale chtěla bych se zeptat někoho, kdo měl s nějakou tou stránkou zkušenosti.
Potřebuju totiž potisk na tričko nebo mikinu, který by byl kvalitní a nespadne po 5 vypráních… U jednoho trička už se mi to tak stalo, dneska už ani na tom tričku ten potisk není :'D takže kvalitka jak něco a 800+ za tričko :D
Potisk bude jen text v .png formátu… takže kdyby někdo měl dobrou zkušenost, prosím pošlete mi stránky :D

Odpovědi
Lamalam

S žádnými stránkami nemám zkušenost, zdá se mi to zbytečně komplikované. Normálně jsem s tričkem zašla do reklamky a nechala si to sítotiskem (což je zcela nejtrvanlivější metoda potisku textilu) na počkání za pár kaček vytisknout. Budou ti nabízet i digitální potisk, ten taky docela drží, hlavně si to nenech dělat transferovým tiskem, ten je po pár vypráních dole.

Admin2

Dotaz se poněkolikáté opakuje. Zkuste si projít odkaz, snad si něco vyberete

´
https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=potisk%20na%20tri­%C4%8Dka