Marketka13

Kam na krátkou dovolenou za sportem v ČR?

Doplňuji:
Ráda bych tak nějak od každého trochu. Fotbal, tenis, kola, petang, brusle .. Hledáme nějaký areal, který tohle všechno nabízí. S kamarády se chystáme v létě tak na 3–4 dny.

Nejlepší odpověď
Drap

Chceš plavat , lyžovat, hrát fotbal ? Nebo se jen podívat ? Bez upřesnění ti těžko poradíme

Další odpovědi
jakub.bakta

nedávno mi tady někdo doporučoval jako odpověď slovenskou tatralandii, je to podle jejich mapy celkem blízko a ty možnosti co tam jsou se asi v žádném případě nevyrovnají ničemu v česku http://www.lip­tovskymikulas­.cz/ubytovani-aquapark-tatralandia/ se podívej sama

Lidaa11

Tatralandia je parádní místo, ideální pro vyřádění mladých lidí. Jestli hledáš opravdu něco tady, tak mrkni sem http://www.sport-areal-satalice.cz/, je tam plno sportovního vyžití, ale i zámek, koně a největším lákadlem asi bude nedaleká skydivearena. Ta se líbila všem, byl to neuvěřitlný zážitek :) Ale celkově je to moc pěkný místo, relax jako dělaný pro mladé lidi, kteří nevydrží jen tak sedět.Ale co víc, jezdí tam i rodiny s mlaými dětmi.