odik

Kam na Japonské tetování?

Slyšel jsem o něm již před několika léty, ale když jsem se nyní snažil najít místo, kam bych na něj mohl zajít, nic jsem nenašel. Dělají ho běžně v „salónech krásy“, „tetovacích studiích“ či jinde? Případně znáte nějaké konkrétní místo v Hradci Králové (nebo v Praze, ale raději ten HK)? A jaké je cenové rozpětí za menší jednoduché motivy?
Díky

Nejlepší odpověď
COVERENDER

www.studiovisage.eu -je to v HK a delaji tam Japonské tetování

Další odpovědi
drtic

informace dostaneš v jakemkoliv tetovacim salonu