Sim

Kam na hory??

Ahoj.
Ráda bych se zeptala jestli je lepší jet na hory do Čech nebo do ciziny?
Zatím jezdíme jenom pořád do Čech jako třeba Krkonoše nebo Jizerské hory.Já bych asi radši pro Česko,ale v cizině by to bylo třeba lepší.
Poraďte mi prosím nějakou chatu nebo penzion kam by se dalo jet v roce 2014 na hory?

Doplňuji:
Doplňuji že na hory jezdím hlavně za lyžováním :)

Nejlepší odpověď
Drap

To si asi budeš muset vybrat sama. Už podle toho, co chceš na horách dělat. Netušíme, jestli jezdíš za turistikou, na lyže, nebo se ti jen líbí pobyt na horách. Na netu najdeš spoustu možností.