majdule

Kam na dovolenou poslední týden v červenci?

S přítelem pojedeme poprvé a nemáme jinou možnost než tento termín a vybrali jsme chorvatsko. Jen nevíme jestli jet jen někam „nahoru“ nebo až „dolu“. Máte někdo zkušenosti jak se to vyplatí cenově, jaké je počasí atd.? Nebo je to v tomto termínu(což předpokládám je hlavní sezona:))už uplně jedno?:)

Nejlepší odpověď
Valky

Mrkněte na slevové stránky (např skrz.cz) a tam jsou teď výhodné nabídky na dovolenou… Třeba se Vám něco zalíbí! :) Užijte si dovču! :)

Další odpovědi
anonym

Ja bych zvolila sever Chorvatska – ceny jsou stejne – dole, nebo nahore , ale vyssi , nez u nas , ale musime to tak brat – ja to vidim , ze to je v poradku. Oni jsou zivi pak z cest. ruchu – sezony – cely rok. Musi opravovat apartmany , platit dane …a vy nebudete muset jet tak daleko autem a moricko je tam stejne. 🙂 Na slunicko vam na posledni tyden v cervenci neodpovi asi nikdo . ☹ Ale preji . -iv-