Avatar uživatele
Drap

Kam na dovolenou? Nemůžu si vybrat.

Tak do západní Evropy – kam jsme skoro celej život nemohli, tak tam to asi nepude. Německo, Francie, Anglie, Švédsko aj. to asi nebude ono – samej lágr, samej muslim. Domácí se tam sami bojí ven a navíc většina památek, kvůli čemu bych tam jel, je ve velkých městech a tam je muslimů nejvíc…
A s babou, dcerou, vnučkou už vůbec ne.
S děckama raději ani do Norska ne ! Dám jim na prdel a domů jedu bez nich…

Na jih Evropy raději taky ne. Všude černo a plno. Tam bych se bál i bez bab. Už to nepude ani do jihovýchodní Asie – i tam řádí IS, hoří a bouchají sebevrazi. Tam, kam se ještě nedávno jezdilo – Egypt, Tunis, Afrika a Arábie, tak tam ani náhodou…

Zbývají velcí bratři. Ten nový – USA mně nechce. Musí vědět proč, co tam chci, nač tam chci, jak tam a kde a proč budu a jak dlouho a s kým a s čím tam budu. Když si na letišti kýchnu, o tom , že bych si prdnul ani neuvažuji, tak mně z letiště vrátí a kufry pošle za mnou…

Tak mi zbývá ten druhý – Rusko. Když se mrknou do pasu a uvidí, že jsem z Kocábova, tak dostanu na budku a pomažu zpět, jak nejmenovaný poslanec…

Tak jsem ještě ve větší prdeli jak před revolucí.

Havel říkal, že se nemám bát. Nezaměstnanost, že nebude, abych se nenechal zastrašit.

Zdražovat se nebude, abych se nenechal zastrašit.

Že budu moct cestovat po celým světě, abych se nenechal zastrašit.

Že budu moct říkat, co si myslím. O všem že budeme rozhodovat v referendu, abych se nenechal zastrašit.

Potom prdnul do hlíny a zůstalo po něm jen jméno na korejským letišti a na nějaký lavičce v Japonsku…

Až na jaře vyrazí další várka muslimských doktorů a inženýrů do Němec a až to Makrela přebere a zbytek pošle k nám, tak se opět nenechám zastrašit..!

To se rovnou poseru! To už nebudu moct vylézt ani před barák. Tam by mně umyli vodním dělem ti, co mně mají pomáhat a chránit…

No, nejsme na tom hůř než za bolševika?

Děkuji všem za odpovědi. Někteří zřejmě nepochopili, že jde o nadsázku. Vím přesně kam na dovolenu, kde se budu cítit dobře a i bezpečně. O dovolených mám celý život poměrně jasno. Pokud to dovolí zdraví a dožiji se toho, vím už teď, kde budu na dovolené za 5 let.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Drap

Zajímavá 12Pro koho je otázka zajímavá? hekute, annas, dudu, Andělé, johana 56, briketka10, autacek, cynique, sesednizkola, dubraro, anonym, Altair-AC před 2453 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hekute

Odpoveď byla označena jako užitečná

Můj názor je ten – že Drap není ani zapšklej ani ani nedští oheň a síru, ani to nedramatizuje… Jeho příspěvek beru jako zamyšlení…slova- nad kterými je nutno se zamyslet. Psal to jistě s " jistou nadsázkou " ale řekněte mi lidé – upřímně : Je snad někde opravdu bezpečně ?

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Drap Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

No, když máš takové bobky z celého světa, tak zajeď za svými kamarády, pokud nějaké máš. I dovolená v ČR může být krásná a bezpečná.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Dědku i když plácáš páté přes deváté a dštíš okolo sebe jen síru a oheň jsem si jist, že i v domovině jsou místa kde budeš vrnět spokojeností. Např. loni jsme týden pobývali ve Františkových lázních. V ceně se slevou pro seniory byla plná penze, perfektní hotel, denně dvě léčebné procedury a krytý i venkovní bazén. Z Prahy tě až na místo zaveze za víkendovou sazbu Pendolíno. Jo a ještě si procvičíš němčinu. Letos máme namířeno do Luhačovic.

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
yuko

S takovou zustan na balkone 🙂

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Altair-AC

Hele ty jsi mrzutej …Zkus třeba Zéland, Austrálii,cinu,Ja­ponsko a nebo Slovensko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Všude dobře, ale doma je doma. Žádný strach z větrů na letišti, obavy o blízké. Navíc nezapomenutelné zážitky…

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=mg3m_n9A­oJA

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Hele a co takhle dovolená ROH v Tatrách, hotelu Morava, na místech z filmu Anděl? CK Atis. Všechno jako za totáče.To musí být boží. 🙂
Více ve zdroji: https://www.a­tis.cz/detail-hotelu/zotavovna-morava-rekreace-roh-tatranska-lomnica-h2619r17/?Pro­ductName=ZOTA­VOVNA+MORAVA+-+REKREACE+ROH+-+Tatransk%c3%a1+Lom­nica
http://cestova­ni.idnes.cz/na-dovolenou-s-roh-aneb-navrat-rudych-casu-v-tatrach-fh3-/kolem-sveta.aspx?c=A071005­_203011_igsvet_tom

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

co zkusit Ostrov ve Francouzské Polynésii – Bora-Bora Rozloha: 30,55 km²,Počet obyvatel: 8 880 …

Zdroj: www​.mahalo.cz/…/bo­ra-bora.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Strašně to dramatizuješ.
Letos jsem už navštívil Bělorusko, Litvu a Polsko. Všude bezvadně a bezpečno.
A taky týden v Německu – Durynsko, nádherná městečka, migranta jsem neviděl ani jednoho.
Loni jsem 14 dní autem jezdil po Rumunsku – paráda. Klidně bych letos pokračoval až do Moldávie, ale přítelkyně chce letos odpočívat.
Loni taky 3 dny Ukrajina Lvov s cestovkou moc krásné město.
Předloni Maroko, bezproblémové.
Tunis a Egypt bych se vůbec nebál, opovrhuji totiž typickými 5* hotely, ty normálnější nejsou pro eventuální útočníky zajímavé.
Už se pár let chystám když vyjdou levné letenky v dobré době do Gruzie, tak to vezmu – je to nádherná země s moc milými lidmi.

Loni byly jednu dobu letenky do Japonska za směšnou cenu, kdo to mohl využít tak měl Japonsko za babku.

A takových možností je nepřeberné množství

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Novodobý Che Guevara,

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
synapse

Island, Švýcarsko, Nový Zéland, Lucembursko, Kanada… Kdo hledá, najde.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
johana 56

hetute: souhlasím.

Protože je otázka vložena do kategorie zábavy, je má odpověď také „jistou nadsázkou“..

před 2453 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

hekute: omlouvám za zkomoleninu nicku.

před 2453 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Marley: tam bych nejel, už je tam na svatební cestě Babiš. Ten má ve zvyku zku*vit i poslední ráj na Zemi.

před 2454 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
da ny

Švýcarsko, Kuba, Dominikana, Mallorca, Menorca, Tenerife apod-, Mexico, Jižní Amerika (něco se najde), Thajsko, Srílanka, Chorvatsko…
Autem si po Evropě zajedete tam, kde nepotkáte žádné cizince , v Rokouských horách, v Německu i Itálii je mnoho takových městeček a vesnic 🙂. V polsku také nebudou.
Můžete objevovat krásy ČR i Slovenska. Můžete si připravit „fahrplan“ na 20 let dopředu 😁

před 2453 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Arne1

Zrovna Jižní Amerika se nepovažuje za bezpečnou pro turisty.

před 2452 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Drap

Mám připravenu i řadu budoucích cest. Na dvacet let ale ne. To už bych jistě nestihl, i když kdo ví?

před 2453 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

A tak čemu nejedeš někam do kempu v nějaké řiti? Tak třeba na Ščěrkovnu do Hlučína!

před 2452 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

😁))))))

před 2452 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
da ny

Perlička na příští rok 😁
http://www.ces­tykolemsveta.cz/
Hlavně si dovolenou i s děvčaty užijte a vpořádku se vraťte. Protože: „Všude dobře, doma nejlépe!“

před 2452 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Ano, kdo ví…:-) 🙂 ,–)

Přeji krásné a poklidné dovolené..
🙂

před 2453 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Drap

Díky

před 2452 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

🙂

před 2452 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek