Franta Jetel

Kam můžu umístit svůj příběh?

Mám sepsaný příběh o 11K znacích a nevím kam s ním, chci se o něj podělit a nevím, kam ho šupnout.

Nejlepší odpověď
gecco

11k znaků? – to je asi tak 3 normostrany A4…
Můžeš si založi blog nebo to publikovan na nějakém serveru s povídkami (kukni na linky – https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=pu­blikace+povídek&sou­rceid=opera&i­e=UTF-8&oe=UTF-8 ), můžeš oslovit firemní časopisy (namátkou mne napadá třeba Bernardův Vlastní cestou)…
😉

Další odpovědi
Drap

Vydej ho knižně!

setapouch

Pribeh o jedenacti K? Neco jako Sedm statecnych? To bude zajimave. Zkus to u Pixaru, ti toci podobne blbosti.