DaveR

Kam můžu psát nebo překládat?

Dobrý den,
znáte nějaký web, kam můžu za nějakou tu korunku psát články (víceméně z jakékoli oblasti) nebo například překládat anglické texty?
Děkuji!
Doplňuji:
Balca – psal jsem „za nějakou korunku“ ;)

Nejlepší odpověď
Fyzik

Psát články můžeš kamkoli, ale že by na to vypisovali řízení, to je málokdy. Asi se budeš muset nabízet na konkrétních serverech. Jenže to bys musel být opravdu znalý – na články z jakékoli oblasti tu jsou dnes již hlavně blogy.

Další odpovědi
balca

blogspot.com :DD

quentos

třeba blog.com – ten je uplně zadarmo…

Slezsky fc

čusek no tak za peníze to teda nevím ale mám tu stránku kde překládat songové texty:http://www.su­permusic.cz/

DaveR

Asi jsem se vyjádřil špatně, já myslel že za to chci nějaké peníze dostat. Ještě abych někomu platil, za to, že pro něj někco píšu! :D