Kroupič

Kam může pozvat na rande kluk slečnu, když žije někde v nějakém zapadlém africkém kmenu?

Jedná se o to že v Praze máme miliony věcí. Ale kam si tak můzou vyjít v té pustině?

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Zapadlé africké kmeny mají většinou oproti nám dost rozdílné zvyky. Záleží na kmeni, ale většina jich na to, čemu my říkáme rande, prostě nechodí.

Další odpovědi
hanny 2

Hlavně si mohou vyjít do přírody a to je asi víc romantické než do hospody!