SomeSam

Kam musím jít a jaké zkoušky musím udělat, když chci jezdit v 16 na skůtru do 125 cm³ (do 11 kW)?

Nejlepší odpověď
anonym

musis si dojit do autoskoly kde ti daji prihlasku a ty si ho vyplnis vsechny udaje ve tvem pripade do nejake te kolony napises A1 zajdes k doktorovy pro potvrzeni ze muzes ridit bez problemu, to stoji 100–150 Kč po té prineses prihlasku do autoskoly zaplatis cenu ktera se pohybuje od 3000 Kč a dostanes cislo na instruktura z kterym se domluvis kdy a v kolik budes mit jizdu je jich kterych je 6 ja jsem z berouna a platil sem 3200 Kč podle toho kam pudes treba v Praze tam je to uz o neco drazsi doporucuju se predevsim ucit znacky protoze pri zaverecny jizde pokud to nezvladnes stoji opravny zkousky 500Kč a testy 100Kč a mimochodem raci bych si vybral endurko nebo silnicni ne skutr to je motorka o nicem kdyz tam neradis 😁

Další odpovědi
Fidel

do autoškoly :) – praktické jízdy pod dohledem instruktora, a na konci jízda s komisařem a test. Ceny se pohybují mezi 6 až 7 tisíci korunami.

RQLM

do autoškoly a dělat kurz na skupinu A1