kam mizí .....

lesk,kterej si dame na rty, on nejak jakože vyschne a necítime ho nebo jak to je?

Nejlepší odpověď
Syd

většina se vsákne, něco se vypaří a zbytek setře

Další odpovědi
Damiana

Záleží na tom, kolik barevných pigmentů má v sobě a jak moc je koncentrovaný. Čirý lesk prostě jenom slízáš – nejen při jídle, ale i při mluvení a při běžném chování. Podobné je to i s barevnými lesky, jen ty kvalitnější vydrží při „normální“ zátěži přece jen o něco víc. Někdy sice samoný lesk „zmizí“, ale barva na rtech ještě zůstane. Žádný lesk na rtech ale nevydrží tak dlouho jako rtěnka.

Drap

Něco se setře a zbytek spolykáš