martin14

Kam mám vložit soubor KERNEL32.dll?

Když sem instaloval Skype nebo Format Factory tak mi to při instalaci napsalo něco že chybí KERNEL32.dll tak kam ho mám dát když sem si ho stáhnul?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

To je nějaké divné tento soubor je nativní součástí Windows už od verze 95.

V každé instalaci je jiný (dost často je součástí aktualizací – hotfixů)

Je ve složce Windows\system32

Další odpovědi
suaeda

Rovněž se připojuji kernel32.dll je součást windows. Nikam bych nepřidával!! Spíše to vypadá, že se děje něco neobvyklého s OS Win.