Till

Kam mám jít na školu ?

Baví mě Airsoft,hraju basketball. A baví mě trávit čas v lese .

Odpovědi
Prochellie

jiný návrh ( a co ?)

Hele to musis vedet ty. My – cizí lidé nemůžeme rozhodovat o tve budoucnosti.

Beer4Real

vojenská škola

Budeme tě časem určitě potřebovat.

marci1

jiný návrh ( a co ?)

Lesnická škola.

peterd108

automechanik

(O_o)

vojenská škola

Kelt

jiný návrh ( a co ?)

Jedna věc jsou tvoje zájmy, koníčky, tomu komu fandíš. Mohl jsi uvést, zda se ti líbí tlusté blondýnky nebo vychrtlé zrzky , nebo kombinace. Podstatné je to, že v práci trávíš miminálně 8 hodin denně, tak by to mělo být něco, co by tě naplňovalo. Vezmi si papír, napiš si každou možnost a pak si polož několik jednoduchých otázek.
Co tím získám když to budu dělat a co tím ztratím. Najít klady a zápory všeho. A je dobré se ptát svých známých, popřípadě kontaktovat příslužná místa, kde bys chtěl pracovat, respektive studovat. Zálibám se budeš moci věnovat po práci, to není podstatné. Na to si čas najdeš. Takže já dává poslední možnost. a pokud si necháváš radit a přitom chceš jít na policejní nebo vojenskou školu, tak tam si musí často poradit velmi rychle. Takže to ti tak trochu odporuje.

kesim

jiný návrh ( a co ?)