dust8

Kam má dle zákona směřovat „varovný“ výstřel?

Odpovědi
Edison

Zákon nic takového nezná.

Jinak viz par 28 a 29 Zákona o zbraních:

Zdroj: https://www.za­konyprolidi.cz/cs/2002-119#p28

Rokio

Nahoru do vzduchu.

Hufnágl

Jako civilista nemusíš provádět tzv. „varovný výstřel“. Zato policie ano, a varovným výstřelem se rozumí střelba do vzduchu, tedy nad sebe.

Kelt

Záleží podle situace, podle počtu a národnosti návštěvníků.
Do města přichází 20 cikánů, po 5 varovných výstřelech odchází 15 cikánů.
Přes izraelské hranice přejde 20 Arabů. Kolik se ozve výstřelů? 20 likvidačních a 20 varovných pro to, kdo se chce k hranicím ještě přiblížit.

Hufnágl

Edison
Díky za nahlášení mé odpovědi na toto téma.

Edison

Neosočuj bez důkazu!! Kdo ví, kdo ti ten nesmysl smazal.

Hufnágl

Vepište odpověď…Milý uživateli,

váš příspěvek byl nahlášen uživatelem Edison k posouzení administrátorovi serveru.

Příspěvek: Jako civilista nemusíš provádět tzv. „varovný výstřel“. Zato policie ano, a varovným výstřelem se rozumí střelba do vzduchu, tedy nad sebe.
Z důvodu: Ostatní porušení pravidel serveru nebo kodexu uživatele.

Po posouzení administrátorem bude váš příspěvek buď na server navrácen (je možné, že v upravené podobě) nebo ze serveru odstraněn. O případném odstranění příspěvku obdržíte informaci prostřednictvím e-maillu.

Připomenutí: Častým důvodem nahlášení příspěvku bývá nepoložení otázky do pole pro otázku.
Věnujte prosím, pozornost pravidlům serveru a kodexu uživatele. Pro správné používání serveru je vám k dispozici nápověda.
Časté dotazy naleznete pod záložkou FAQ.

Edison

Kdybys aspoň nedělal padělky!! Myslíš, že jsem takovej dopis nikdy nedostal?? NIKDY tam není napsáno, kdo příspěvek nahlásil!! Teď ses teda fak odkopal…

Mc Merkurion

… naprostej souhlas, nikdy nepíšou, kdo to nahlásil …

Hufnágl

Ale lepilo ti u prdele, co?

Rokio

Hufnágl: Edison má pravdu. U nahlášených příspěvků se nepíše, kdo ho nahlásil. Nahlašování je anonymní.

Hufnágl

Přátelé, vždyť já to vím, že admin neposkytne nezasvěceným jména nahlašovatelů. To by ty jeho stránky brzy padly, ale ruku na srdce, že by to bylo dobré, co?

Edison

Rokio.. a co takhle to teda opřít o nějakou citaci? Ptá se, kam „podle zákona“!!

Zákon především nezná nic jako varovný výstřel. A za druhé je to nesmysl.