Gestas

Kam letos nepojedete na dovolenou?

Tam, kam jste nejeli loni?

Nejlepší odpověď
Rokio

Jak napsal Drap, rozhodně nepojedu k moři. Dále nenavštívím Severní Koreu, africké státy, Kubu… vlastně ani zahraničí nenavštívím. Maximálně pojedu do Kolína, nebo se ubytuji v penzionu s otcem a sestrou.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… nechystám se na Měsíc, protože tam letos asi nikdo nebude a tak by tam byla nuda …

Kepler

Na Krym (ne do krymu). Tak jako každý rok.

Drap

Nepojedu určitě k moři, stejně jako už mnoho let.

marci1

Nepojedu tam, kde vždycky. Tam kde je hlava na hlavě, tj. např. na pláže, kde je lidí jak mravenců, nebo třeba do Benátek (možná tak jedině nad Jizerou), kde už místní turisty „nenávidí“. 🙂

aliendrone

Dovolená je pro sraby, třetinu života prochrápeš, to ti nestačí ;) :D :D