Kam koukáte?

kdýž píšete díváte se na písmenka na klávesnici nebo na obrazovku?

Nejlepší odpověď
Jahoda

Na střídačku. Umím psát částečně i bez koukání, ale profík fakt nejsem. 😁 Takže něco píšu bez dívání a něco s díváním 🙂

Další odpovědi
iceT

Na pismenka,pak na monitor a opravuju chyby.No,proste amater…

Zdroj: n

Bumbes

Já čučím na monitor, občas mrknu na klávesnici „jestli tam ještě je“. Levou rukou píšu (docela svižně) a v pravé držím permanentně myš. Tomu se říká progresivní deformace PC maniaka (magora říká manželka).

tomash

Na obrazovku. Ne že bych zrovna byl psavec všemi deseti, ale za ty léta co píšu už mám klávesnici „v hlavě“.

quentos

zatím na písmena, sice jsem léta psavec, ale ne zas až takovej šikula, abych se zvládal nekoukat ;{)>

Kajra

Nahoru-dolu-nahoru-dolu, píši dvěma prsty

aramah

Na obrazovku většinou.

vagra

Já koukám na klávesnici,protože se
řadím do skupiny tzv.datlů.
Poté text kontroluji.

Fred

Na obrazovku. Obcas juknu na klavesnici.

PostApMan

Na škole nás nutili psát všemi deseti bez ohlížení na klávesnici, za 4 roky jsem se to zrovna 2× moc nenaučil,ale teď už je to daleko lepší – jde asi jen o praxi. Nepíši sice všemi deseti (většinou mám pravou ruku na myši) , ale zvládám se z 90% koukat pouze na monitor, vyhnu se pak následné velké opravě po dokončení textu.

blesk26

Po průpravě z obchodní akademie zásadně na obrazovku :) A někdy ani tam ne a to se pak divím co odesílám, když se ručka náhodou o písmenko posune :D