Avatar uživatele
anonym

Kam koukáte?

kdýž píšete díváte se na písmenka na klávesnici nebo na obrazovku?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, led, Miroslavst, anonym, Jahoda, anonym, vagra, aramah, PostApMan před 5000 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

Na střídačku. Umím psát částečně i bez koukání, ale profík fakt nejsem. 😁 Takže něco píšu bez dívání a něco s díváním 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Na pismenka,pak na monitor a opravuju chyby.No,proste amater…

Zdroj: n

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bumbes

Já čučím na monitor, občas mrknu na klávesnici „jestli tam ještě je“. Levou rukou píšu (docela svižně) a v pravé držím permanentně myš. Tomu se říká progresivní deformace PC maniaka (magora říká manželka).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tomash

Na obrazovku. Ne že bych zrovna byl psavec všemi deseti, ale za ty léta co píšu už mám klávesnici „v hlavě“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

zatím na písmena, sice jsem léta psavec, ale ne zas až takovej šikula, abych se zvládal nekoukat ;{)>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kajra

Nahoru-dolu-nahoru-dolu, píši dvěma prsty

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Na obrazovku většinou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vagra

Já koukám na klávesnici,protože se
řadím do skupiny tzv.datlů.
Poté text kontroluji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fred

Na obrazovku. Obcas juknu na klavesnici.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PostApMan

Na škole nás nutili psát všemi deseti bez ohlížení na klávesnici, za 4 roky jsem se to zrovna 2× moc nenaučil,ale teď už je to daleko lepší – jde asi jen o praxi. Nepíši sice všemi deseti (většinou mám pravou ruku na myši) , ale zvládám se z 90% koukat pouze na monitor, vyhnu se pak následné velké opravě po dokončení textu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
blesk26

Po průpravě z obchodní akademie zásadně na obrazovku :) A někdy ani tam ne a to se pak divím co odesílám, když se ručka náhodou o písmenko posune :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek