Pomelo74

Kam? K jaké příležitosti?

Ahojky lidi,mým koníčkem je kreslení modelů.Vždycky si řeknu k jaké příležitosti by měl model být a podle toho tvořím :) Jenže teď mě absolutně nic nenapadá :D poradíte? :)
Doplňuji:
oh,moc děkuju :)

Nejlepší odpověď
tom004

Je období masopustu,můžeš zkusit nový model.

Další odpovědi
led

Netreba na to myslieť, kľudne si žite svoj život a zrazu vezmete do ruky ceruzku a prenášate svoju myšlienku na papier.
Iné je pracovať na objednávku, ale aj to chce čas, myšlienka nepovie dopredu, kedy príde.

anonym

Milá Pomelo74, vyzkoušej portál www.fler.cz – zde je spousta lidí, kteří zkoušejí něco tvořit. Samozřejmě s různým úspěchem, ale občas se tam najdou úplné perly. S postupem doby jsem přišla na to, že mně baví skoro nejvíc se tím probírat – je to studnice nápadů. Přeji Ti, aby se ti tam líbilo.

Zdroj: www.fler.cz

Drap

K předání Oskara, na dostihy, pohřební model, svatební letní, svatební zimní. golfový turnaj,otevření výstavy obrazů…zatím stačí ne ?

Děda Louda

Třeba železniční modely jsou vděčné.