johana 56

Kam jste se poděly?Mám v počítači gumíka?

Nehoním se za body,již to bylo napsáno,Ale od včera 4 zmizely.Tolik jich zas nemám,aby mi je někdo záviděl.Začínám pochybovat o tom,že zde jde o rady a vědomosti.Ta naše povaha česká..?..!
Doplňuji:
Kdo otázky přesouvá?Ani admin to neoznámí?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Pokud ti přesunou otázku do Ankety a zábava,tak tam se body nepřičítají.Můžou to udělat dodatečně až jsou body přičteny,takže ti je pak zase odečtou.

Další odpovědi
SajmonModer

Mě od včera zmizelo 20 bodů ☹

hanulka11

ne nemáš ,jen byla asi přesunuta otázka do nebodovaných a body ti tudíž byly odečteny -mě jich také několik zmizelo
Doplňuji:
admin to oznámí těm- co otázku položili, pokud to přesune někdo jiný .....tak to neoznámí