dudu

Kam jsme až došli a toto je pravá tvář demokracie?

Předseda poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek na twitteru uvedl, že „z hlediska vyššího principu mravního vyhodit květiny, které StBák pohrdající demokratickými principy položil k památníku boje za demokracii a svobodu, není vandalismus“. Europoslanec Stanislav Polčák (Starostové a nezávislí) na twitteru označil vyhození květin za politický projev nesouhlasu, který podle něj policie nesmí řešit, protože jinak se ČR vrátí před listopad 1989.
Zdroj: https://www.li­dovky.cz/domov/nes­pokojenost-lidi-nebo-akt-privitivismus-reakce-opozicnich-politiku-k-vyhozeni-kvetin-na-narodni-tride.A181117_104­744_ln_domov_form

Tento muž vyhodil kytice od Babiše a Zemana do koše.
Zdroj: https://euroz­pravy.cz/doma­ci/spolecnost/240634-tento-muz-vyhodil-kytice-od-babise-a-zemana-do-kose-co-si-to-dovoluje-at-tahne-odkud-prisel-nastval-se-exministr/

Nejlepší odpověď
Anikitos

Je stupidita vyhazovat květiny k uctění památky, ať už je položil kdokoli.
On to opravdu není vandalismus, je to s prominutím debili*a, od snadno zmanipulovatelných občanů, kteří věří kdejaké hlouposti… prostě medializace.

Kalousek je mi ze všech nejprotivnější. Ať už kvůli jeho zcestným názorům anebo kvůli jeho zmrvení ekonomiky v době kdy byl ještě ministrem financí (jeho známé dluhopisy a další nelogické kraviny, které spolu s celosvětovou krizí, totálně uškodily obyvetelům Česka. Ale narozdíl od krize, která už pominula, máme z Kalouskových jednání následky ještě dnes a ještě dlouho budeme).
A to jsou fakta, takže i kdyby Kalousek nebyl přímo špatná osobnost, a dokonce to myslel dobře, tak kromě toho, že poničil naši ekonomiku, nedělá nic jiného než pomlouvá (hl. Babiše), bere vysoký plat za nic.

Za to nikdo, kdo se zajímá o ekonomiku (nebo politiku), nemůže popřít, že Babiš, přispěl k jejímu celkovému zlepšení, ať už je pravda o něm jeho kauzách jakákoli. I když já osobně těm kauzám nevěřím, protože se mi zadjí zcestné a nelogciké.

Další odpovědi
Drap

Toto je opravdu pravá tvář demokracie podle Kalouska a jemu podobným

mosoj

Vždyť žádná demokracie není a nikdy nebyla! Toto ale nemohou posoudit „mladí“ . Oni ani neví co se 17.11.1989 stalo, načež aby věděli něco o historii ČSR!! Takovéto občany je velice snadné ovládat a manipulovat. Takto to dělal i Gebls a jiní . Nic pěkného pro budoucnost.

Edison

Ano.. i toto patří k demokracii. Bohužel.

hapiky

Ona se ta demokracie porušuje od doby kdy vznikla, jen s tím rozdílem, že se střídají ti, komu se to líbí či komu to vyhovuje.
To, že ekonomika jede, většinou nebývá zásluha předsedy vlády potažmo vlády vůbec(pokud nejsou obrovské státní investice). Zjednodušit podnikání a změna zákonů nejde uskutečnit ze dne na den. To by se na tom muselo pracovat neustále, ale to nejde, protože má Bureš větší starosti o dotace (pro Agroflet) a také hodně času pro jiné jeho kauzy.

Kryšpín

Jako vysokoškolsky vzdělaný pan Kalousek, dlouholetý politik a odborník na nákup padáků a zmrazení penzí má v tom malinko bramboračku, pan Babiš nebyl St bák,, ale spolupracovník.

ivzez

I protest proti tomu, s čím nesouhlasíme,
nebo projev nesouhlasu s něčím jednáním
jsou tvářemi demokracie.

Forma protestu ale vypovídá o hlouposti
těch, kdo „nevhodnou formu“ zvolili.

zjentek

Tak pokud toto je pravá tvář demokracie, tak ja TEĎ NA BOŽÍ HOD půjdu, a vyházím všechny kytky z hrobů těch, kteří mně „za komančů“ změnili k lepšímu tím, že mě na potkání nadávali, všeobecně ponižovali, linčovali na ulici, psychicky mučili u nás v krámu a na základě účtenek z tamní kasy mně probírali popelnici, aby následně mohli s jistotou tvrdět, zde jde o obaly kradeného, či řádně zakoupeného zboží.

KONEČNĚ SE BUDU MOCI ZACHOVAT DEMOKRATICKY!!!

Edison

Antikosi, právě Burešovo kauzy jsou nejlogičtější ze všech, co se u politiků ukázaly. Ale u něj nejde o ty kauzy, ale o to, jak lže ještě víc, než lhali ti před ním. Navíc těm před ním šlo jen o majetek. Toho má Bureš už opravdu „dostatek“ na několik generací. Tomu už jde o pouhopouhou opravdovou MOC, což dokazuje kudy chodí. A jestli nechápeš logiku jeho kauz, doporučuji knibu Boss Babiš od Jaroslava Kmenty. Po přečtení pochopíš. Pokud se nepozvracíš.

Kryšpín

Mám názor, tak jak hledám v historii, že počátek byl hr privatizace bez právních podkladů a u nich byl zakladatel ODS který provedl na 5 minut tmu a tím začala výroba milionářů a miliardářů za věrné pomoci růžovejch, svatejch, uhelnejch skladů a dalších, včetně nájemce Hradu. Takže spasitel využil to co mu zákony dovolily, vyrobeny v parlamentů za asistence lobistů a přídržtašek. Profesor Švejnar pronesl po hedvábném sametu větu, hoši hoši to špatně dopadne o ekonomice nemáte vůbec páru, drancujete co ještě zbylo.

mosoj

Tak kamaráde, asi máš krátkou paměť. Na začátku nové „éry“ se říkalo, že je třeba vytvořit střední vrstvu obyvatelstva a politiky je třeba nechat zbohatnout. Až prý zbohatnou budou se prý věnovat vládnutí a obyčejným lidem. Pan Ježek tomu říkal „zhasnutí“. A tak se zhaslo a kradlo a kradlo. Jenomže politici se občas vymění a ti chtějí také zbohatnout. Babiš je jediný, který splňuje to co se chtělo na začátku a chce zastavit tu zlodějnu. To je ale špatné pro ostatní a tak chtějí aby Babiš šel od politiky. Přitom je jediný, který díky tomu že je bohatý je ochotný sáhnout na daňové úniky. Jenomže to zatím odnesli ( díky parlamentu) ti nejmenší a babičky na trzích. Ti největší zlodějové řemeslníci, doktoři právníci atd. zatím krmí šedou ekonomiku o stošest. Proč se o další EET etapě nemluví? No proto aby ti nejbohatší mohli vesele krást a dále nezákonně bohatnout.

No a ti dnešní mladí, kteří dnes ani nevědí co stalo 17. listopadu 1989, chtějí také všichni stejným způsobem bohatnout a tak jsou dobrými posluchači Kalousků a spol. Nic pěkného pro „obyčejné“ lidi.

Tak co, necháme horních x tisíc stále nehorázně bohatnout na vrub zbytku občanů této republiky?

Edison

Myslím, že se hluboce mýlíš. Bureš, kromě využívání šmejdských zákonů, které vytvořili ti před ním vytváří sám ty svoje, novější. A když si tu knížku přečteš zjistíš, že Bureš za spoustou těch starých stál od samého počátku. Ten zcestný názor, že je třeba ty politiky nechat zbohatnout znám a od samého počátku moc dobře vím, že to je zcestné stejně, jako byla zcestná idea komunismu. Bureš nechce nic jiného, než vytvořit vlastní impérium jen a pouze pro sebe. Na to mám dokonce svědky, jak za nimi jezdí „genti“ agrofertu a skupují půdu, a když se jim to nedaří, tak používají pořád stejné mafiánské metody, jako v dobách, kdy Bureš agrofert řídil oficiálně. Jinak řečeno chce sice zastavit zlodějnu, ale jen u druhých. Káže vodu a pije víno. To taky tvrdím od doby, kdy se oběvil na politické scéně. Nejvíc tu teď bohatne právě Bureš. A ne nadarmo se říká, že ryba smrdí od hlavy.

Anikitos

:'DDDDD

Bože, bože!